Co spodoba Ci się w Promenadach Wrocławskich?

Samowystarczalna, nowa dzielnica
10 minut do Rynku
Połozenie nad Odra
Położenie nad Odrą
Bogata oferta mieszkań
(PW) Flagowy projekt VD
Flagowy projekt Vantage Development

Apartament
Number One

Jedyny taki apartament we Wrocławiu czeka na swojego właściciela. Położony nad samą Odrą z widowiskową panoramą Wrocławia i rzeki. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć. Wybierz Number One.

Wejdź na stronę: https://vantage-sa.pl/apartament/

Dowiedz się więcej o naszym projekcie

 • Nowa dzielnica
 • 10 minut do Rynku
 • W minutę nad rzekę
 • Klimatyczne Nadodrze

Nowa, dynamiczna dzielnica Wrocławia
nad Odrą

Promenady Wrocławskie nie bez powodu są naszą flagową inwestycją. Na terenie zlokalizowanym w pobliżu Odry realizujemy projekt nowej, dynamicznej dzielnicy Wrocławia, która stała się już doskonale rozpoznawalną częścią miasta.

W odległości 10 minut od Rynku i blisko klimatycznego Nadodrza znajdziesz idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny.

Dowiedz się więcej o naszym projekcie

 • Spektakularne widoki
 • Bogactwo zieleni
 • Nadodrzański bulwar
 • Strefy relaksu na miejskich plażach

Nieziemskie widoki
z etapów nad rzeką

Bogactwo zieleni jest nieodłączną częścią projektu Promenady Wrocławskie. Zadbaliśmy o to, aby mieszkańcy mieli nieograniczony dostęp do terenów rekreacyjnych nad Odrą. A nieziemskie widoki z okien i balkonów nadawały codzienności niepowtarzalnego charakteru.

Aktywnie czy z całą rodziną? Nadodrzańskie bulwary oferują przestrzeń do relaksu dla każdego. Latem, życie towarzyskie kwitnie na miejskich plażach, gdzie można poczuć prawdziwie wakacyjny klimat.

Wyszukiwarka 3D

Wyszukiwarka nie jest dostępna na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja

Promenady Wrocławskie, Wrocław, ul. Zakładowa

Poznaj lepiej lokalizację

 • Sklep E.Leclerc
 • Żłobek, przedszkola
 • Restauracje, kawiarnie
 • Gabinety lekarskie

Wszystko czego potrzebujesz, znajdziesz właśnie tu

Promenady Wrocławskie to nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń. Zadbaliśmy o to, aby na terenie inwestycji nie zabrakło miejsca na lokale usługowe. Dzięki temu wszystko masz pod ręką!

Rano kup świeże pieczywo w lokalnej piekarni, popołudniu napij się kawy w kawiarni, odwiedź ulubiony gabinet kosmetyczny i zrób większe zakupy w sklepie E.Leclerc – i to wszystko bez opuszczania Promenad Wrocławskich.

Poznaj lepiej lokalizację

 • Dostęp do rzeki
 • Rozległe tereny rekreacyjne
 • Trasy biegowe i rowerowe
 • Beach Bar na plaży

Zrelaksuj się na terenach rekreacyjnych w pobliżu rzeki

Mieszkańcy Wrocławia coraz chętniej zwracają się w stronę rzeki w poszukiwaniu relaksu i sposobów na aktywny wypoczynek.

Jeśli jesteś entuzjastą spędzania czasu nad wodą, Promenady Wrocławskie to wybór idealny dla Ciebie!

Dobra komunikacja to podstawa

 • Linia autobusowa
 • Połączenia tramwajowe
 • Stacja roweru miejskiego

Żyj blisko centrum
i korzystaj z komunikacji miejskiej

Dzięki naszym staraniom miasto uruchomiło linię autobusową z przystankiem na Promenadach Wrocławskich. Rowerzyści na pewno docenią zlokalizowaną na terenie inwestycji stację Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Na pobliskiej ulicy Trzebnickiej i Jedności Narodowej znajdziesz natomiast liczne połączenia tramwajowe, dzięki którym szybko dojedziesz do wybranego celu.

Postęp prac budowlanych

100 ukończenia budowy
osiedla
100
Etap VIII
100
Etap IX
100
Etap X

Strefa korzyści

Wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz

Skorzystaj z usług naszego partnera firmy redNet przy wykańczaniu oraz aranżacji swojego mieszkania w inwestycjach Vantage Development. Szczegółowych informacji udzielą Ci nasi doradcy w salonach sprzedaży.

Szukasz kredytu?

dowiedz się więcej

Szukasz kredytu?

Szukasz kredytu na zakup mieszkania? Skontaktuj się z ekspertami z Notus Finanse. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem przedstawią Ci najkorzystniejsze oferty.
dowiedz się więcej

Doskonała obsługa

Doskonała obsługa

Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci w wyborze idealnego mieszkania, a obsługa posprzedażowa będzie dla Ciebie wsparciem w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Bliżej klienta

Bliżej klienta

Wdrożyliśmy aplikację mobilną EBOK, dzięki której klienci mają stały dostęp do statusu swojej umowy, mogą umawiać się na wizyty na budowie oraz składać wnioski za pomocą telefonu.

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Promenady Wrocławskie – nowe mieszkania w centrum

Jesteś związany zawodowo z centrum Wrocławia? Po pracy bierzesz udział w wydarzeniach kulturalnych lub sportowych, które są organizowane na wrocławskim Rynku? Zamieszkaj w jego pobliżu, aby nie tracić czasu na dojazdy. Nasza propozycja to łącznie 2000 nowych mieszkań w ramach inwestycji Promenady Wrocławskie. Jeżeli właśnie tu zakupisz lokal odpowiadający Twoim potrzebom, zawsze znajdziesz się w centrum wydarzeń, a po pracy będziesz mógł odpocząć nad urokliwym brzegiem rzeki. Promenady Wrocławskie to kompleks nowoczesnych, eleganckich budynków, który powstaje na 15 hektarowym obszarze w doskonałej lokalizacji. Osiedle to jest położone między ulicami Zakładową i Rychtalską, dzięki czemu dojazd do wrocławskiego Rynku zajmuje około 10 minut. Aktualnie Klientom poszukującym jasnego, wygodnego mieszkania proponujemy lokale w budynkach położonych tuż nad rzeką. To doskonałe miejsce do życia i odpoczynku – poznaj bliżej realizowaną przez nas z rozmachem inwestycję, która doprowadzi do powstania nowej dzielnicy Wrocławia.