Co spodoba Ci się w Sadkowie?

Malownicza okolica
Klimatycznie mieszkania na poddaszu
Działki budowlane
Dogodna lokalizacja
Łatwy dojazd do Wrocławia
Kameralna Zabudowa
Kameralne osiedle

Poznaj szczegóły

 • Atrakcyjne działki
 • Szeroka oferta
 • Zabudowa jednorodzinna i bliźniaki

Idealne miejsce dla Twojego domu

Zainteresowanych zachęcamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną. Położone są w obrębie gminy Kąty Wrocławskie (województwo dolnośląskie). Księga wieczysta nr WR1S/00037133/6.

W ofercie znajdują się działki o zróżnicowanej powierzchni, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaki. Teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Działki są skomunikowane drogami publicznymi, stanowiącymi własność Gminy.

Poznj nasz zakończony projekt

 • Przyjazne sąsiedztwo
 • Rodzinna atmosfera
 • Własny projekt

Wybudowaliśmy na tym terenie 16 domów

Działki do samodzielnej zabudowy sąsiadują z naszą ukończoną inwestycją Słoneczne Sady. Dziś to atrakcyjnie położone osiedle, obejmujące kilkadziesiąt domów jednorodzinnych ze spójną architekturą i kameralną atmosferą.

Rodzinna, niska zabudowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych to największe atuty miejsca, w którym może powstać Twój dom.

Lokalizacja

Słoneczne Sady - działki, Sadków

Poznaj lepiej lokalizację

 • Bliskość Wrocławia
 • AOW
 • Dojazd do A4

Dogodny dojazd do autostrady A4 oraz do AOW

Teren położony jest w południowo-zachodniej części aglomeracji wrocławskiej. Dojazd do pracy znacznie ułatwia bliski wjazd na autostradę A4 (3 km od inwestycji) oraz Autostradową Obwodnicę Wrocławia (w odległości 6 km).

Poznaj lepiej lokalizację

 • Tereny rekreacyjne
 • Sady owocowe
 • Malownicze otoczenie

Podziwiaj malowniczę panoramę Ślęży

Słoneczne Sady otoczone są terenami rekreacyjnymi, a z okien domów można podziwiać malowniczą panoramę Ślęży. Bliskość sadów pozwala cieszyć się polskimi owocami i stanowi idealne dopełnienie krajobrazu.

Galeria

Strefa korzyści

Wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz

Skorzystaj z usług naszego partnera firmy redNet przy wykańczaniu oraz aranżacji swojego mieszkania w inwestycjach Vantage Development. Szczegółowych informacji udzielą Ci nasi doradcy w salonach sprzedaży.

Szukasz kredytu?

dowiedz się więcej

Szukasz kredytu?

Szukasz kredytu na zakup mieszkania? Skontaktuj się z ekspertami z Finance Plus. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem przedstawią Ci najkorzystniejsze oferty.
dowiedz się więcej

Doskonała obsługa

Doskonała obsługa

Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci w wyborze idealnego mieszkania, a obsługa posprzedażowa będzie dla Ciebie wsparciem w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Bliżej klienta

Bliżej klienta

Wdrożyliśmy aplikację mobilną EBOK, dzięki której klienci mają stały dostęp do statusu swojej umowy, mogą umawiać się na wizyty na budowie oraz składać wnioski za pomocą telefonu.

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Działki budowlane w Sadkowie

Działki położone w obrębie geodezyjnym Sadków, gmina Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie, dla których prowadzona jest księga wieczysta nr WR1S/00037133/6. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego określonym w Uchwale Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich nr XXXI/234/2004 z dnia 26 października 2004. Znajdują się na terenie oznaczonym w MPZP symbolem MN, czyli na terenie zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. Działki posiadają pozwolenie na budowę domów jednorodzinnych oraz uzbrojone są w przyłącze energetyczne, wodne i kanalizacyjne (na granicy działki).