Vantage Development - V najlepsza sprzedaż 2015 - vantage-sa.pl
Vantage Development - prawie 10 lat na rynku - vantage-sa.pl
Vantage Development - atrakcyjne lokalizacje inwestycji - vantage-sa.pl
Vantage Development - budownictwo mieszkaniowe i komercyjne - vantage-sa.pl
Vantage Development - należymy do polskiego związku firm deweloperskich - vantage-sa.pl

Mieszkaj świadomie

 

Szukasz wymarzonego własnego M, ale nie wiesz, jaką wybrać lokalizację? A może zastanawiasz się, czy lepiej kupić mniejsze mieszkanie w centrum niż większe na obrzeżach miasta? Nie są dla Ciebie jasne zapisy umów i masz obawy, czy wszystko będzie zgodne z wcześniejszymi ustaleniami? 

 

Projekt "Mieszkaj świadomie" wychodzi na przeciw wszystkim osobom, które noszą się z zamiarem kupna mieszkania lub właśnie takiego zakupu dokonały i mają w związku z tym liczne pytania, wątpliwości czy nawet obawy. W dedykowanej przedsięwzięciu zakładce publikowane będą artykuły, których liczba będzie się z każdym tygodniem zwiększać. Każdy dzień, każdy przypadek przynosi nowe doświadczenia, rodzi nowe obawby, a przecież sam rynek nieruchomości podlega dynamicznym zmianom, które nie pozostają bez wpływu na sytuację klientów. 

 

Arytkuły przygotowywane w ramach tego projektu powstają przy udziale przedstawicieli różnych obszarów sektora nieruchomości, ale też we współpracy z redakcą wrocławskiego oddziału Gazety Wyborczej, która jest jego partnerem. 

 

 

 

                         

 

                         

 

 

Jeśli nurutją Państwa jakieś pytania związane zakupem mieszkania bądź jego późniejszym użytkowniem, które mogłoby zostać opisane w formie poradnikowego artykułu, gorąco zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniemia czy uwagami. W tym celu prosimy o przesłanie wiadomości na adres:  s.matuszynski(at)vantage-sa.pl. W miarę możliwości postaramy się opisać poruszoną przez Państwa kwestię i opubikować w dedykowanej projektowi "Mieszkaj świadomie" zakładce. 

 


PARTNER PROJEKTU: 

 

 

 

 


ZAPYTAJ O OFERTĘZAPYTAJ O OFERTĘ