Zróbmy to razem!

Ciekawe zadania i projekty, zgrany zespół oraz motywacja, aby wspólnie osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele - to łączy pracowników oraz współpracowników Vantage Development. Pasujesz do nas? Aplikuj dzisiaj!
Scrolluj w dół
Martyna
Martyna
Co daje Ci praca w Vantage?
Co ty dajesz Vantage?
Vantage Development daje mi możliwość pracy w rodzinnej atmosferze, przy zachowaniu balansu między życiem prywatnym a zawodowym. Bardzo to sobie cenię.
Każdego dnia, moja praca wpływa na sprawne funkcjonowanie całej firmy. Beze mnie "utonęlibyśmy" w stosach umów i faktur.

Martyna, Młodszy specjalista ds. HR

Dział Ekonomiczno – Administracyjny

Krzysztof
Krzysztof
Co daje Ci praca w Vantage?
Co ty dajesz Vantage?
VD daje mi szansę na pracę z ludźmi z różnych branż. A co za tym idzie również możliwość zarządzania procesem inwestycyjnym od fazy uzgodnień projektu, poprzez jego realizację aż do przekazania mieszkań.
Dzięki mojej pracy mogę spełniać marzenia Klientów o ich własnych mieszkaniach, realizując je w wysokim standardzie i wyznaczonym terminie.

Krzysztof, Zastępca Dyrektora Działu Realizacji Inwestycji

Dział Realizacji Inwestycji

Piotr
Piotr
Co daje Ci praca w Vantage?
Co ty dajesz Vantage?
Możliwość robienia rzeczy, które dają mi frajdę.
Na co dzień dostarczam rozwiązań prawnych, pozwalających na dopasowanie działalności Grupy Kapitałowej Vantage Development do obowiązujących regulacji. Dzięki temu możemy sprawnie zarządzać ryzykiem, propagować wartości grupy, dbać o podnoszenie jakości produktu oraz pozytywny wizerunek spółek.

Piotr, Dyrektor Biura Zarządu

Biuro Zarządu


Strefa możliwości

Poza terminowo wypłacanym wynagrodzeniem oferujemy szereg możliwości rozwoju
zawodowego oraz osobistego. W GK Vantage Development:
Dbamy o zdrowie swoje i rodziny
Dbamy o zdrowie swoje i rodziny
Dbamy o zdrowie swoje i rodziny
Oferujemy ubezpieczenie zdrowotne LUXMED dla współpracowników oraz ich rodzin.
Uprawiamy sport
Uprawiamy sport
Uprawiamy sport
Z kartą Multisport możemy korzystać z licznych aktywności sportowych po godzinach pracy.
Myślimy o przyszłości
Myślimy o przyszłości
Myślimy o przyszłości
Dzięki współpracy z Nationale Nederlanden przygotowaliśmy preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie.
Doskonalimy kompetencje językowe
Doskonalimy kompetencje językowe
Doskonalimy kompetencje językowe
W siedzibie naszej firmy odbywają się lekcje języka angielskiego dla zainteresowanych współpracowników.
Zdobywamy nowe umiejętności
Zdobywamy nowe umiejętności
Zdobywamy nowe umiejętności
Inwestujemy w rozwój, dlatego finansujemy szkolenia oraz wyjazdy na konferencje branżowe członkom naszego zespołu.
Poznajemy się bliżej
Poznajemy się bliżej
Poznajemy się bliżej
Co najmniej raz na kwartał organizujemy wydarzenie firmowe, które sprzyja integracji pracowników, współpracowników oraz ich rodzin.
Dopasowujemy się do Ciebie
Dopasowujemy się do Ciebie
Dopasowujemy się do Ciebie
Elastyczne godziny pracy, łączenie wychowania dzieci z pracą zawodową czy rozwój własnych pasji – jesteśmy otwarci na potrzeby naszego zespołu.
Tworzymy życzliwą atmosferę
Tworzymy życzliwą atmosferę
Tworzymy życzliwą atmosferę
Tworzymy przyjemną atmosferę pracy i dbamy o koleżeńskie relacje, co doceniają współpracownicy Vantage Development.

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy otwartą organizacją, z którą współpracują najwspanialsi ludzie. Tworzymy niepowtarzalną atmosferę i warunki, które umożliwiają ich dalszych rozwój, dlatego zostają z nami na dłużej.

0

liczba osób w firmie

0

średni wiek osób w firmie

0

średni staż pracy w firmie (lat)

0%

poziom rotacji w 2022 r.

0

wykorzystany budżet szkoleniowy w 2022 r. (PLN)

0

budżet wydany na eventy pracownicze w 2022 r. (PLN)

To jest dla nas ważne

Nasz sukces opieramy nie tylko na zespole profesjonalistów VD, ale także wartościach, którymi kierujemy się w codziennym funkcjonowaniu firmy. Wspólnie je wskazaliśmy i nazwaliśmy, aby były dla nas kierunkowskazem przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

INICJATYWA
INICJATYWA
INICJATYWA
Jesteśmy kreatywni. Tworzymy i wdrażamy nowe koncepcje rynkowe, wytyczając trendy dla całej branży nieruchomości.
WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA
Efektywnie pracujemy w różnych zespołach. Cele firmowe realizujemy w atmosferze wzajemnego szacunku.
ORIENTACJA NA KLIENTA
ORIENTACJA NA KLIENTA
ORIENTACJA NA KLIENTA
Stale identyfikujemy potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Wychodzimy im naprzeciw, dbając o wysoką jakość produktów i usług.
SAMODZIELNOŚĆ I ZAUFANIE
SAMODZIELNOŚĆ I ZAUFANIE
SAMODZIELNOŚĆ I ZAUFANIE
Sukces budujemy na kompetencjach naszych pracowników. Ufamy im i powierzamy samodzielną realizację odpowiedzialnych zadań.

Zobacz, jak stajemy się częścią lokalnej historii

Każdy członek zespołu Vantage Development ma do odegrania ważną rolę w procesie realizacji inwestycji. Dzięki nim powstają spójne projekty mieszkaniowe oraz komercyjne, które cieszą naszych Klientów.

Elżbieta

Menedżer Projektu
współpracuje z firmą od 8 lat


Przez ostatnie lata, dzięki mojej pracy w Vantage Development przy ul. Zakładowej powstała nowa dzielnica miasta - Promenady Wrocławskie. Teraz przede mną kolejne wyzwanie: Port Popowice. To inwestycja, która jak żadna inna, łączy w sobie historię i przyszłość Wrocławia.

Zbigniew

Kierownik Sekcji Zarządzania Nieruchomościami
współpracuje z firmą od 10 lat


Jako pracownik Vantage Development powołałem 21 wspólnot mieszkaniowym, które z powodzeniem funkcjonują do dziś. Dzięki nim mieszkańcy naszych inwestycji mają realny wpływ na wygląd oraz funkcjonowanie swojego najbliższego otoczenia.

Nasze działy

Sprawdź, w którym obszarze Twoje kompetencje mogą wzmocnić naszą firmę:
Biuro Zarządu
Biuro Zarządu
Zespół czuwa nad legalnością podpisywanych umów, monitoruje zmiany w przepisach prawnych i dostosowuje działalność grupy kapitałowej do nowych regulacji. Odpowiada też za politykę RODO.
Dział Ekonomiczno – Administracyjny
Dział Ekonomiczno – Administracyjny
Współpracownicy dbają o należyte prowadzenie finansów spółek, co przekłada się na silną pozycję firmy na rynku. Sekcja administracji w dyskretny sposób umożliwia sprawne funkcjonowanie całej organizacji.
Dział Realizacji Inwestycji
Dział Realizacji Inwestycji
Serce naszej organizacji, dzięki któremu powstają nowe inwestycje. Zespół DRI dba o realizację projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem dbając przy tym o wysoką jakość wykonanych prac. Zespół jest również odpowiedzialny za obsługę gwarancyjną naszych projektów.
Dział Rozwoju
Dział Rozwoju
Dział ten odpowiada za zakup nowych działek pod kolejne inwestycje. Analizuje trendy rynkowe, działania konkurencji oraz poszukuje możliwości rozwoju spółki.
Dział Sprzedaży i Marketingu
Dział Sprzedaży i Marketingu
Kontakt z Klientem, dopasowanie oferty do jego potrzeb i obsługa posprzedażowa to najważniejsze zadania tego działu. Liczba sprzedanych mieszkań mówi sama za siebie: ten zespół doskonale wie, co robi. Niemałą rolę odgrywa też zespół marketingu, który kreuje komunikację skierowaną do potencjalnych Klientów.
Dział Obsługi Najmu
Dział Obsługi Najmu
W centrum zainteresowania tego działu znajdują się najemcy Vantage Rent. Zespół dba o kontakt z klientem, zawieranie umów oraz likwidację szkód i awarii. Zarządza oraz zapewnia kompleksową obsługę eksploatacyjną nieruchomości, znajdujących się w portfelu inwestycji na wynajem w wielu miastach w Polsce.

Jak dołączyć

Krok 1

Wybierz stanowisko

Już wiesz kim są nasi pracownicy oraz jakie możliwości rozwoju, proponujemy w zamian za pracę. Jeśli chcesz tworzyć z nami przyszłość miasta – sprawdź, w jakich obszarach mógłbyś nas wesprzeć.

Znalazłeś ofertę dla siebie? Świetnie! Wysłanie aplikacji zajmie Ci mniej niż 60 sekund.

W formularzu aplikacyjnym umieściliśmy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na wybrane stanowisko. Nie musisz więc dodatkowo dodawać ich do swoich dokumentów.

Sprawdź oferty

Krok 2

Wyślij aplikację!

W wybranej ofercie kliknij „Aplikuj teraz” i wypełnij formularz. Twoje zgłoszenie zostanie zapisane w odpowiednim miejscu w naszym systemie informatycznym. Następnie wyślemy Ci potwierdzenie mailowe, że otrzymaliśmy Twoje CV.

Ze względu na przepisy RODO nie ma możliwości aplikowania na stanowisko, na które nie jest obecnie prowadzony proces rekrutacji. Nie umożliwiamy również aplikowania poprzez przesyłanie CV na skrzynki imienne pracowników Grupy Vantage Development.

Sprawdź oferty

Krok 3

Co dalej?

Osoba prowadząca rekrutację najpóźniej 7 dni po wysłaniu przez Ciebie CV, przegląda uważnie wszystkie aplikacje, a następnie przekazuje najlepsze do weryfikacji przyszłego przełożonego.

Wybiera on około 3-6 osób, z którymi odbywają się spotkania, prowadzone przez przedstawiciela HR lub przedstawiciela HR i przyszłego przełożonego. Podczas nich, poza rozmową możesz otrzymać również zadania do wykonania, związane z danym stanowiskiem.

Sprawdź oferty

Krok 4

Po spotkaniu

Wszyscy, którzy odbyli z nami rozmowy, otrzymują informację zwrotną bez względu na jej wynik. Do finalnego etapu rekrutacji, jakim jest zwykle spotkanie z dyrektorem, zapraszamy 2 najmocniejszych kandydatów.

W zależności od stopnia złożoności stanowiska, procesy rekrutacji trwają w naszej firmie od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Sprawdź oferty

Krok 5

Oferta dla Ciebie

Jeśli to właśnie Tobie złożymy ofertę współpracy to w ciągu tygodnia skontaktuje się z Tobą Specjalista ds. Personalnych i omówi kwestie związane z niezbędnymi formalnościami.

W tym czasie, wszyscy kandydaci, którzy zaaplikowali na to stanowisko otrzymają informację o zakończeniu procesu rekrutacji. Ich aplikacje od tego momentu będą przechowywane w systemie informatycznym jeszcze przez 6  miesięcy, później zostaną trwale usunięte.

Sprawdź oferty

Krok 6

Komfortowy start

Naszym pracownikom oraz współpracownikom zapewniamy komfortowy początek współpracy. Każdy z nich przechodzi szkoleniowe wdrożeniowe, które trwa dwa dni i pozwala spokojnie przygotować się podjęcia nowych obowiązków.

Przekażemy Ci najważniejsze fakty dotyczące naszej działalności oraz nauczymy Cię obsługiwać systemy informatyczne, na których pracujemy. Poznasz pracowników wszystkich obszarów, odwiedzisz również salon sprzedaży i wybrane inwestycje. Po spotkaniu z Prezesem Zarządu będziesz mógł rozpocząć przygodę z Vantage Development.

Sprawdź oferty

Ważne informacje:

Aplikować możesz tylko na oferty, na które obecnie prowadzony jest proces rekrutacji

Bezpieczeństwo danym osobowych gwarantuje dedykowany system informatyczny

Po spotkaniu rekrutacyjnym otrzymasz od nas informację zwrotną, bez względu na jej wynik

Nowi pracownicy przechodzą 2-dniowe szkolenie wdrożeniowe przed rozpoczęciem pracy


Aktualne oferty pracy

Dział Ekonomiczno – Administracyjny

Specjalista ds. personalnych

Wrocław

Dział Ekonomiczno – Administracyjny

Specjalista ds. Płatności

Wrocław

Dział Sprzedaży i Marketingu

Asystent ds. prezentacji mieszkań

Wrocław

Dział Ekonomiczno – Administracyjny

Referent ds. administracji

Wrocław

Dział Obsługi Najmu

Młodszy doradca ds. obsługi najemców

Poznań

Dział Sprzedaży i Marketingu

Asystent ds. Prezentacji Mieszkań

Zwiąż się z branżą nieruchomości – pracuj dla Vantage Development

Realizowane z rozmachem inwestycje mieszkaniowe, nowoczesna oraz wspierająca przedsiębiorców przestrzeń biurowa i komercyjna, odpowiedzialność za każdy projekt i wreszcie dynamiczny rozwój – w ten sposób można scharakteryzować spółkę deweloperską Vantage Development. Od ponad 10 lat na nasz sukces pracują specjaliści – zatrudniamy prawie 120 osób. Jeżeli szukasz pracy w branży deweloperskiej, masz doświadczenie, którym chcesz się podzielić lub chcesz je zdobyć pod okiem najlepszych – dołącz do nas. Stawiamy na klarowną ścieżkę kariery. Wielu naszych pracowników zaczynało od stażu, aby potem objąć stanowiska specjalistów, samodzielnych menedżerów i kierowników sekcji. Dzięki takiej strukturze spółki możemy zagwarantować naszej kadrze nieustanny rozwój.