Kontakt

Biuro sprzedaży mieszkań

Wrocław - Port Popowice

ul. Białowieska 91a, 54-234 Wrocław

(+48 71) 715 93 95

sprzedaz.wroclaw@vantage-sa.pl

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00

Jesteśmy dla Ciebie

Magdalena Róziewska
Magdalena Róziewska
Monika Gracek
Monika Gracek
Żaneta Stanula
Żaneta Stanula
Bartosz Sanecki
Bartosz Sanecki

Obsługa posprzedażowa

Jeśli jesteś klientem Vantage Development, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego zespołu. Zapraszamy do kontaktu:

obslugaklienta@vantage-sa.pl

Eksperci z sekcji obsługi klienta są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Lokale usługowe

Mirosław Gawlik

(+48) 531 016 056

miroslaw.gawlik@vp.pl

Mirosław Gawlik

Siedziba firmy

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Biuro prasowe

Vantage Development – znajdź u nas swoją przestrzeń

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania? Prowadzisz działalność gospodarczą i z uwagi na jej dynamiczny rozwój potrzebujesz kolejnego, większego biura? A może dopiero ruszasz z własnym biznesem i szukasz lokalu usługowego w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Chętnie Ci pomożemy – od wielu lat zajmujemy się wznoszeniem obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Działamy na terenie największych miast Polski – Warszawy i Wrocławia. Dotychczas zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji. W swoim portfolio mamy budynki mieszkalne, biurowe i przestrzeń handlową. Ponieważ budujemy z myślą o przyszłych Klientach, wszystkie nasze obiekty są przemyślane i dobrze zlokalizowane – nie będziesz miał kłopotu z dotarciem do centrum i innych newralgicznych punktów miasta. Proponujemy mieszkania i biura w niskiej, średniej, jak i wysokiej zabudowie w najlepszych lokalizacjach.

Przedstawimy Ci nasze propozycje

Jeżeli chcesz zakupić mieszkanie lub lokal handlowy, na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładne opisy propozycji dostępnych w aktualnej ofercie. Jako deweloper z doświadczeniem mamy świadomość zróżnicowanych potrzeb Klientów, dlatego też budujemy w różnych dzielnicach miast – bez trudu znajdziesz u nas nieruchomość, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.