Kontakt

Biuro sprzedaży mieszkań

Wrocław - Port Popowice

ul. Białowieska 91a, 54-234 Wrocław

(+48 71) 715 93 95

sprzedazwroclaw@robyg.com.pl

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 15:00

Obsługa posprzedażowa

Jeśli jesteś klientem Vantage Development, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego zespołu. Zapraszamy do kontaktu:

obslugaklienta@vantage-sa.pl

Eksperci z sekcji obsługi klienta są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Lokale usługowe

Justyna Dobrowolska

(+48) 727003328

J.Dobrowolska@vantage-sa.pl


Siedziba firmy

CU Office bud. B,
ul. Jaworska 11,
53-612 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00 - 16:00

Vantage Development – znajdź u nas swoją przestrzeń

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania? Prowadzisz działalność gospodarczą i z uwagi na jej dynamiczny rozwój potrzebujesz kolejnego, większego biura? A może dopiero ruszasz z własnym biznesem i szukasz lokalu usługowego w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Chętnie Ci pomożemy – od wielu lat zajmujemy się wznoszeniem obiektów mieszkalnych i komercyjnych. Działamy na terenie największych miast Polski – Warszawy i Wrocławia. Dotychczas zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji. W swoim portfolio mamy budynki mieszkalne, biurowe i przestrzeń handlową. Ponieważ budujemy z myślą o przyszłych Klientach, wszystkie nasze obiekty są przemyślane i dobrze zlokalizowane – nie będziesz miał kłopotu z dotarciem do centrum i innych newralgicznych punktów miasta. Proponujemy mieszkania i biura w niskiej, średniej, jak i wysokiej zabudowie w najlepszych lokalizacjach.

Przedstawimy Ci nasze propozycje

Jeżeli chcesz zakupić mieszkanie lub lokal handlowy, na naszej stronie internetowej znajdziesz dokładne opisy propozycji dostępnych w aktualnej ofercie. Jako deweloper z doświadczeniem mamy świadomość zróżnicowanych potrzeb Klientów, dlatego też budujemy w różnych dzielnicach miast – bez trudu znajdziesz u nas nieruchomość, która będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom.