Dzień dobry!

Zapraszam do przesyłania zapytań i kontaktu telefonicznego dziennikarzy, przedstawicieli NGO oraz osoby, zainteresowane działalnością Vantage Development.

Scrolluj w dół

Weronika Jankowska

Specjalista ds. komunikacji PR


Informacje prasowe


Aktualności


Materiały do pobrania

Promenady Wrocławskie
W sąsiedztwie nadodrzańskiej promenady powstaje komfortowa przestrzeń do życia, pracy i relaksu. Pomiędzy ul. Rychtalską oraz ul. Zakładową zlokalizowaliśmy nową, energetyczną dzielnicę Wrocławia. I to tylko 10 minut do Rynku!
Port Popowice
Dawny port wkrótce na nowo zacznie tętnić życiem. Wielkomiejska przestrzeń, wypełniona po brzegi naturą przyciągnie tych, którzy oczekują życia bez kompromisów. Odbierając klucze, staną się częścią większej historii.
Kameralna Klecina
A gdyby tak przenieść się na chwilę do okresu dzieciństwa? W naszym projekcie, zlokalizowanym tuż przy zielonym Parku Klecińskim, będzie to możliwe. Tu odpoczniesz po pracy, zadbasz o swoją rodzinę i zasmakujesz w spokojnym rytmie życia.
Vena Mokotów
Na prestiżowym Mokotowie, blisko terenów rekreacyjnych oraz miejskich rozrywek znajdziesz przestronne mieszkanie dla całej rodziny. Zainspiruj się naszym projektem i stwórz tu własną oazę spokoju już dziś!
Dorzecze Legnickiej
Wartkim strumieniem lub leniwie i miarowo, niech czas płynie wybranym przez Ciebie rytmem. Daj się porwać energii miasta albo doceń spokój, który daje bliskość przyrody. Nie musisz już wybierać.

Sprawdź ofertę

Vantage Development i ROBYG budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Nasze inwestycje oraz aktualną ofertę znajdziesz na stronie internetowej ROBYG. Zapraszamy!

Biuro prasowe Vantage Development

Spółka Vantage Development specjalizuje się w budowie nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnych mieszkań oraz komfortowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorców powierzchni biurowej. Działamy na terenie Wrocławia i Warszawy. Każdy kolejny rok działalności to dla nas nowe wyzwania, którym konsekwentnie stawiamy czoło i nowe inwestycje, do realizacji których konsekwentnie dążymy. Naszą pracę doceniają zarówno Klienci, jak i organizatorzy prestiżowych konkursów. Przez czas naszej obecności na rynku byliśmy wielokrotnie wyróżniani za nasze sukcesy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że prowadzona przez nas działalność deweloperska pozostaje w centrum zainteresowania zarówno osób poszukujących wygodnych czterech kątów, jak i przedsiębiorców, którzy z uwagi na dynamiczny rozwój potrzebują przestrzeni komercyjnej. Ponieważ działamy na rynku od wielu lat a na koncie mamy sporo sukcesów, chcemy dzielić się naszą wiedzą. Właśnie w tym celu stworzyliśmy biuro prasowe, do kontaktu z którym serdecznie zapraszamy.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Jesteś dziennikarzem i piszesz artykuł o ciekawych obiektach mieszkaniowych lub komercyjnych powstających na terenie Wrocławia lub Warszawy? Chcesz uzyskać opinie ekspertów na temat aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym? A może planujesz przeprowadzić wywiad z zatrudnianymi przez nas specjalistami z branży deweloperskiej? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą, a także wypowiemy się na tematy powiązane z rynkiem budowlanym na terenie miast, na których prowadzimy działalność.