Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na naszej nowej podstronie, poświęconej kwestiom zrównoważonego rozwoju (ESG)

Od dłuższego czasu spółka realizuje swoją strategię rozwoju  z uwzględnieniem tematów środowiskowych, społecznych oraz etycznego zarządzania. Sukces biznesowy we współczesnym otoczeniu rynkowym jest, naszym zdaniem, możliwy jedynie poprzez łączenie ekonomii z troską o potrzeby interesariuszy firmy.

Na dedykowanej stronie zebraliśmy dla Państwa najważniejsze fakty, dotyczące zaangażowania firmy w tematy ESG – cele, zespół wdrażający działania, mapę istotnych dla nas grup społecznych oraz przykłady działań, realizowanych w ostatnim czasie.

Jeśli należycie Państwa do grona naszych interesariuszy znajdziecie tam Państwo również kontakt do osoby, bezpośrednio zaangażowanej w zarządzanie ESG w spółce Vantage Development.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.