ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien 

Grupę Kapitałową ROBYG oraz Grupę Kapitałową Vantage Development od marca 2022 roku łączy wspólny właściciel: niemiecka spółka TAG Immobilien. W ciągu ostatnich kilku miesięcy podjęto decyzję o operacyjnej integracji obu firm oraz o podziale zadań pomiędzy ROBYG i Vantage Development.

Zadaniem wspólnego Zarządu obu spółek (od 21.10.22) jest kontynuowanie działań w obszarze segmentu sprzedaży oraz najmu mieszkań w Polsce. Kluczowa zmiana polega na tym, że od 2. listopada proces sprzedaży lokali w projektach, realizowanych przez Vantage Development zostanie przejęty przez ROBYG.

Dotychczasowi klienci mogą być spokojni: inwestycje zostaną ukończone, a mieszkania przekazane zgodnie z zapisami umów deweloperskich.

Nowi klienci, zainteresowani zakupem mieszkań z dotychczasowej oferty na sprzedaż Vantage Development (projekty Cieszyńska 97, Port Popowice we Wrocławiu) będą od początku listopada obsługiwani przez grupę doradców ROBYG.

Obie firmy z długoletnią tradycją i profesjonalnymi zespołami są gwarancją najwyżej jakości obsługi oraz Państwa wysokiej satysfakcji po otrzymaniu kluczy do wybranych mieszkań. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo kupić czy wynająć lokal pod marką Vantage Rent.

Zapraszamy do kontaktu!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.