Władze oraz zespół Vantage Development wyrażają ogromne zaniepokojenie sytuacją, jaka ma miejsce obecnie na Ukrainie. W związku z tym, firma postanowiła zaangażować się we wsparcie naszych sąsiadów poprzez:

  • darowiznę finansową na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej,
  • zakup 10 agregatów prądotwórczych oraz przetransportowanie ich na Ukrainę – Państwa uwadze polecamy akcję polskiego producenta FOGO,
  • umożliwienie członkom zespołu VD wykorzystanie 1 dodatkowego dnia wolnego na prace społeczne w punktach zbiórek/pomocy dla Ukrainy,
  • współpracę z Fundacją ERBUD, która pod swoją opieką ma uchodźców z Ukrainy poprzez udostępnienie im bezpłatnie 10 mieszkań Vantage Rent w Poznaniu na okres 12 miesięcy.

Poza działaniami oficjalnie prowadzonymi przez spółkę, zespół Vantage Development również angażuje się w pomoc humanitarną w ramach indywidualnych oraz grupowych inicjatyw.

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.