W przestrzeniach biurowca Concordia Design , 3 marca odbył się doroczny briefing prasowy wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Event został przygotowany w formie hybrydowej, dzięki czemu setki osób mogło obejrzeć transmisję live prosto z wydarzenia. Gościem briefingu był wiceprezydent Wrocławia Pan Jakub Mazur, który dyskutował z przedstawicielami PZFD na temat nowego kształtu studium zagospodarowania przestrzennego miasta oraz kierunkach rozwoju aglomeracji wrocławskiej.

W drugiej części wiceprezes agencji JLL Pan Kazimierz Kirejczyk podsumował sytuację w sektorze mieszkaniowym w 2020 roku oraz przedstawił prognozy rynkowe na najbliższe miesiące. Prelegentem konferencji był również Prezes Vantage Development Pan Edward Laufer, który skupił się na prezentacji potencjału rozwoju rynku najmu instytucjonalnego w Polsce oraz przedstawił informacje na temat nowego produktu spółki: mieszkań na wynajem Vantage Rent.

W ostatniej części zaproszeni goście dyskutowali na temat proponowanych zmian w ustawie deweloperskiej. Zakładają one m.in. stworzenie Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego, co od wielu lat postulował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.