Po 2-letniej przerwie, 23 września we Wrocławiu ponownie odbyły się Dni Dewelopera – sztandarowe wydarzenie lokalnego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Event odbył się w elitarnym gronie uczestników oraz zaproszonych gości w hotelu The Bridge na Ostrowie Tumskim. Wydarzenie było również transmitowane na żywo na platformie YouTube.

Podczas konferencji na scenie głównej dyskutowano m.in. o znaczeniu budownictwa mieszkaniowego dla polskiej gospodarki, inwestycja deweloperskich i przyszłości miast, a także co wpływa na koszt metra kwadratowego lokalu. W ostatnim panelu dyskusyjnym wziął udział Prezes zarządu Vantage Development Pan Edward Laufer.

W panelach towarzyszących rozmawiano o zarządzaniu procesem sprzedaży w segmencie inwestycji mieszkaniowych, znaczeniu nowych technologii w branży czy o odpowiedzialności za rozwój tkanki miejskiej, jaki spoczywa na projektantach, deweloperach i władzach polskich miast.

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.