VIII edycja Dni Dewelopera, organizowanego przez wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich w tym roku odbyła się 16 października w Narodowym Forum Muzyki. Na konferencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli Vantage Development. 

Wśród gości Dni Dewelopera znalazło się wielu znakomitych gości, m.in. Prezydent Miasta Wrocławia Pan Jacek Sutryk oraz Wiceprezydent Pan Jakub Mazur. Prelekcję, otwierającą konferencję wygłosił Charles Montgomery, autor bestsellerowej książki „Miasto szczęśliwe”. 

Deweloperzy, przedstawiciele samorządów oraz biznesu dyskutowali o tym w jaki sposób tworzyć miasto przyjazne mieszkańcom, dzielili się doświadczeniami  oraz wzajemnie inspirowali do dalszych działań w tym zakresie. 

W panelu, zamykającym wydarzenie „Fakty i mity na temat finansowania i kondycji rynku mieszkaniowego” wystąpił Prezes Zarządu Vantage Development Pan Edward Laufer.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółowa agenda znajduje się tutaj

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.