Spółka Vantage Development, jako Patron Srebrny Wielkiej Gali Biznesu, zaprasza na uroczyste rozdanie nagród „Dolnośląskich Gryfów”, które odbędzie się 26 października online.

W związku z sytuacją epidemiczną, w wydarzeniu na Stadionie Wrocław weźmie udział jedynie niewielka grupa zaproszonych gości. Organizatorzy, wychodząc naprzeciw licznej grupie sympatyków nagrody „Dolnośląskich Gryfów” zdecydowali o przeprowadzeniu transmisji live, prosto z miejsca gali. Wydarzenie będzie można śledzić na profilu Zachodniej Izby Gospodarczej w serwisie YouTube 26X od godz. 19:00. Tegoroczną galę poprowadzą Paweł Orleański i Paweł Kluz, a w koncercie finałowym wystąpi piosenkarka jazzowa Anna Malek.

W tym roku nagrody zostaną przyznane m.in. w kategoriach: Dolnośląski Produkt Roku, Firma świadoma ekologicznie, Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych czy Lider transformacji biznesu.

Pełną listę nominowanych firm i samorządów znaleźć można na stronie Gryfy.pl.

Zapraszamy do wspólnego oglądania transmisji z wydarzenia!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.