Już w najbliższą sobotę 12 października zapraszamy na Dzień otwarty w inwestycji Dorzecze Legnickiej etap III. Podczas wydarzenia obowiązywać będzie specjalna promocja: przy zakupie mieszania 2-pokojowego z osobną kuchnią miejsce postojowe gratis!

Nasi doradcy będą czekać na Państwa w salonie sprzedaży przy ul. Małopanewskiej 6 w godz. 10:00-15:00. Po prezentacji dostępnej oferty, będziecie mogli Państwo przejść na teren budowy etapu III i obejrzeć wybrane mieszkania. Aby wziąć udział w wydarzeniu uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem telefonu: 71 374 84 04.

Uwaga!

Goście Dnia otwartego, którzy będą chcieli wejść na teren budowy, proszeni są o założenie pełnego, płaskiego obuwia (najlepiej na grubej podeszwie) oraz odzieży z długim rękawem. Dzieci oraz czworonogi powinny zostać w domu, gdyż ze względów bezpieczeństwa nie będą wpuszczane na teren Dorzecza Legnickiej.

Przed wejściem na budowę otrzymają Państwo kaski oraz kamizelki ochronne od naszych doradców. 

***

Dorzecze Legnickiej to bestsellerowa inwestycja Vantage Development realizowana na wrocławskich Popowicach. Projekt zainspirowany jest florą i fauną dorzeczy Odry, co jest doskonale widoczne w aranżacji części wspólnych oraz wszechobecnej zieleni.

Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jego lokalizacja w sąsiedztwie ul. Legnickiej, a więc obok głównych szlaków komunikacji miejskiej. W okolicy projektu znajduje się także Magnolia Park, w której znaleźć można liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje oraz kino. 

W ramach III etapu Dorzecza Legnickiej w ofercie pozostało nieco ponad 60 mieszkań, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi lokalami oraz umówienie spotkania podczas najbliższego Dnia otwartego. 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.