UWAGA!

Z powodu niekorzystnej aury pogodowej wydarzenie zostało przeniesione na 14.08.2019!

Zapraszamy na spotkanie z Aleksandrą Świstow*, które odbędzie się 31 lipca na plaży Hot Spot w sąsiedztwie Portu Popowice. Blogerka-podróżniczka opowie o swojej podróży do Państwa Środka i licznych niespodziankach kulturowych, które ją w tym czasie zaskoczyły: walkach świerszczy, przemycie mleka w proszku, targach matrymonialnych czy tradycyjnych weselach. 

Wstęp na spotkanie w Hot Spot jest bezpłatny.

Event rozpocznie się o godz. 20:30.

Po krótszych i dłuższych podróżach, dobrze wrócić do spokojnej przystani – własnego mieszkania. Sponsorem wydarzenia są firmy Vantage Development i Rank Progress – inwestorzy, realizujący w sąsiedztwie plaży miejskiej projekt Port Popowice. 

Podczas spotkania z blogerką rozdawane będą gadżety związane z Portem Popowice oraz napoje dla uczestników. Zapraszamy!

*Aleksandra Świstow – dziennikarka i socjolożka, pasjonatka podróży, miłośniczka gór (zdobywczyni kilku pięciotysięczników) i pilotka wycieczek do Azji. Autorka popularnego bloga podróżniczego Pojechana.pl i książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”.
Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku i Ogólnopolskich Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.