Spółka Vantage Development uruchomiła sprzedaż nowych mieszkań w projekcie Legnicka 33. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Wrocławia, zaledwie 10 minut od Rynku.  W jej sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe, co sprawia, że jest to lokalizacja idealnie skomunikowana z dowolną częścią Wrocławia.

Budynek z 10 kondygnacjami naziemnymi zaprojektowała pracownia architektoniczna 3XA. Swoją stylistyką projekt nawiązuje do dawnej, różnorodnej architektury, która w przeszłości zlokalizowana była na miejscu inwestycji.

Nowe mieszkania znajdują się na zielonym Szczepinie, który oferuje swoim mieszkańcom kompletną infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną. 

W Legnickiej 33 to 239 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań, dwupoziomowy parking podziemny oraz 10 lokali usługowych, znajdujących się w parterze. Z uwagi na projekt oraz jego lokalizację zakup nieruchomości w Legnickiej 33 jest doskonałym sposobem na inwestycję dodatkowego kapitału.

Odbiory mieszkań przewidziane są na IV kwartał 2020 roku. 

Więcej o projekcie Legnicka 33

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.