Członek zarządu Vantage Development Dariusz Pawlukowicz wziął udział w panelu dyskusyjnym „Beds are the new offices – what are investors looking for?” podczas konferencji Living Investment Forum w Warszawie. Wydarzenie odbyło się 4 listopada, a jednym z jego głównych tematów był rozwijający się dynamicznie rynku najmu instytucjonalnego.

W dyskusji wzięli udział również: Jarosław Bator – COO Resi4Rent oraz Dariusz Węglicki, Country Manager Catelli. Panowie rozmawiali m.in. o tym czy fundusze ograniczają podaż mieszkań w Polsce? Czy „sytuacja berlińska” może powtórzyć się w naszym kraju? Jakie są bariery rozwoju PRS oraz co pozytywnie zaskoczyło ich w procesie rozwoju nowego produktu?

Podczas wydarzenia dyskutowano także o zasobach mieszkalnych, dedykowanych studentom w Europie Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej. Prezentowano rozwiązania technologiczne, pozwalające na efektywną aktualizację cenników deweloperów oraz rozmawiano o aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym w Polsce.

Więcej na temat konferencji. 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.