Wrocławska spółka oficjalnie rozpoczęła swoją działalność na terenie Łodzi.  Zakup pierwszej działki w tym mieście pod koniec czerwca, stał się dobrą okazją do wspólnej konferencji prasowej Prezydent Hanny Zdanowskiej oraz przedstawicieli Vantage Development: Prezesa Edwarda Laufera oraz Dyrektora Działu Rozwoju Henryka Wojciechowskiego.

Zgodnie z nową strategią spółki, na zakupionej działce powstanie ok. 240 mieszkań na wynajem oraz lokale usługowe w zabytkowych magazynach, leżących na jej terenie. Nieruchomość znajduje się w samym sercu Nowego Centrum Łodzi, projektu realizowanego przez miasto od kilku lat, łączącego rewitalizację z biznesem, kulturą i nauką. Spółka, tworząc projekt mixed-use przy ul.Tuwima stanie się jednocześnie partnerem tego ambitnego przedsięwzięcia.

W konferencji prasowej, która odbyła się 6 lipca, w bezpośrednim sąsiedztwie zakupionej działki, wzięli udział dziennikarze lokalnych mediów, przedstawiciele urzędu miejskiego oraz innych podmiotów, zainteresowanych rozwojem sektora nieruchomości w Łodzi.

Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli spółki, to dopiero początek ekspansji Vantage Development w Łodzi. W najbliższej przyszłości planowane są kolejne zakupy nieruchomości w tym mieście. 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.