Spółka Vantage Development wraz partnerami Fundacji ProCuro zaangażowała się w przeprowadzenie kompletnego remontu świetlicy dla dzieci, zlokalizowanej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dobroszycach. Podopieczni ośrodka (w wieku od 7 do 10 lat) korzystają z sali jako miejsca do odrabiania lekcji, zabawy, wspólnego oglądania telewizji. Niestety pomieszczenie jest w bardzo złym stanie technicznym, konieczna jest również wymiana wyposażenia.

Vantage Development, Erbud, PPG Deco Polska i Grupa Projektowa ISBA zaangażowały się w pomoc na rzecz dzieciaków, oferując wykonanie metamorfozy świetlicy. Fundacja ProCuro prowadzi również zbiórkę środków na portalu siepomagal.pl. Pieniądze zebrane dzięki hojności internautów zostaną przeznaczone na zakup edukacyjnego wyposażenia do świetlicy – gier, ścieżek edukacyjnych, książeczek, odtwarzacza CD, audiobooków i rzutnika.

Każda wpłata się liczy, więc zachęcamy do wsparcia zbiórki Fundacji ProCuro!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.