Miło nam poinformować, że firma Vantage Development otrzymała nominację w tegorocznej edycji konkursu Dolnośląskich Gryfów. 

Spółka ma szansę na wygraną w kategorii „Skuteczna Kampania Marketingowa” za działania promocyjne wokół Portu Popowice. Kampania prowadzona była od kwietnia 2018 do marca 2019 pod hasłem „Historia jest w każdym z nas” i obejmowała szereg różnorodnych inicjatyw w ramach m.in.  e-marketingu, PR, organizacji eventów oraz outdooru. 

W poszanowaniu dla historii i tożsamości miejsca, w którym spółka realizuje nową inwestycję przygotowano działania angażujące lokalną społeczność Popowic, mieszkańców Wrocławia, media oraz przedstawicieli władz miasta.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas Wielkiej Gali Biznesu 21 października w Narodowym Forum Muzyki.

Kompletna lista nominowanych podmiotów. 

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.