Do sprzedaży trafił budynek C – trzeci, realizowany w ramach pierwszego etapu Portu Popowice. Klienci mogą wybierać spośród 128 kompaktowych mieszkań o powierzchni od 36 do 59 m2. W parterze budynku przewidziano również 8 lokali usługowych. Projekt budynku przygotowała Pracownia Projektowa Maćków. Ze względu na oferowane metraże oraz atrakcyjną lokalizację, mieszkania w Porcie Popowice polecane są również inwestorom.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie parking podziemny z 114 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady. Na terenie sąsiadującym z budynkiem powstanie także 37 naziemnych miejsc postojowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, których metraże oscylują w granicach od 3,41 do 17,33 m2. Przekazania kluczy zostały zaplanowane na koniec 2020 roku.

O projekcie

Projekt zlokalizowany jest na zielonych Popowicach, które oferują dostęp do bogatej oferty handlowej, usług oraz edukacji. W wizji architektów nowa inwestycja Vantage Development w harmonijny sposób ma wpisać się w istniejące otoczenie i wzbogacić je o nowe funkcje, a dla przyszłych mieszkańców stać się „przystanią nowych możliwości”.

W ramach projektu Port Popowice zaplanowano ok. 2,5 tysiąca mieszkań, przestrzenie rekreacyjne oraz punkty usługowe. Inspiracją dla projektantów była ponad 100-letnia historia dawnego portu rzecznego, na terenie którego powstaje inwestycja. Bliskość głównych szlaków komunikacyjnych, wszechobecna zieleń – Park Popowicki oraz Park Zachodni, niezbędna infrastruktura oraz tereny rekreacyjne nad Odrą są największymi atutami Portu Popowice. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać również z linii tramwajowej, która za kilka lat ma połączyć Popowice z centrum Wrocławia. Umowa na realizację pierwszego etapu tego przedsięwzięcia została zawarta w marcu br., a wykonawcą została firma Budimex.

Inwestycja zaplanowana jest na ok. 10 lat, prace budowlane prowadzone są od 2018 roku. Mieszkania w budynku A zostaną przekazane nabywcom w 4 kwartale 2019 roku.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.