Poznaj nas lepiej

Od 2022 roku działamy wspólnie z ROBYG w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Połączyliśmy kompetencje i pasję do wspólnego budowania, tworząc zupełnie nową jakość na rynku deweloperskim. Od 2022 roku w Vantage Development pod marką Vantage Rent rozwijamy sektor PRS, oferując naszym klientom nowoczesne, wyposażone mieszkania na wynajem w najlepszych lokalizacjach. ROBYG buduje i sprzedaje mieszkania, a także realizuje generalne wykonawstwo inwestycji ROBYG i Vantage.

Zadbamy o Ciebie!
Bez względu na to, czy chcesz kupić czy wynająć swoje „M” przygotujemy dla Ciebie propozycję w najlepszej lokalizacji. Nasze projekty to nie tylko mieszkania. Dbamy o każdy detal, strefy rekreacyjne, zieleń i infrastrukturę, żeby Tobie żyło się jeszcze lepiej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
Na koncie mamy kilkanaście zrealizowanych projektów deweloperskich - znamy się na nieruchomościach. Mieszkanie z naszej oferty to pewny wybór, sprawdź ofertę już dziś!
Dostępne lokale znajdziesz na stronie
ROBYG
Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy teraz w tworzeniu produktu mieszkań na wynajem. Nowoczesne, w pełni wyposażone lokale w najlepszych lokalizacjach – to właśnie Vantage Rent!
Odwiedź naszą stronę:
https://vantagerent.pl/
W centrum miasta, nad rzeką i przy parku? Sprawiamy, że inwestycje „niemożliwe”, stają się rzeczywistością. Sprawdź ofertę!
Kupując lub wynajmując mieszkanie od naszej firmy możesz liczyć na pełne wsparcie profesjonalnych doradców. Będziesz spał spokojnie, pod opieką prawdziwych fachowców.
Poznaj nas lepiej

Postaw na doświadczenie

Zakup mieszkania to poważna inwestycja, dowiedz się dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Klient na 1. miejscu
Klient na 1. miejscu
Klient na 1. miejscu
Na sprzedaż czy na wynajem? Oferujemy Ci mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteś zawsze w centrum naszej uwagi!
Doświadczenie
Doświadczenie
Doświadczenie
Możemy pochwalić się ponad 16-letnim doświadczeniem w realizacji projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Takiej firmie chcesz zaufać!
Nowoczesne projekty
Nowoczesne projekty
Nowoczesne projekty
Do współpracy zapraszamy renomowane pracownie architektoniczne, a nasze inwestycje wyróżniają się na wrocławskim rynku nieruchomości.
Należymy do PZFD
Należymy do PZFD
Należymy do PZFD
Należymy do organizacji branżowej, której celem jest promocja wysokich standardów działalności deweloperskiej.

Poznaj nas bliżej!

0

Liczba sprzedanych mieszkań

0

Liczba projektów

0

Liczba etapów

0ha

Największa działka

0

Miasta

0m

Drogi

Historia Vantage Development

Na sukces naszej firmy składa się ponad dekada doświadczeń i liczne zrealizowane inwestycje.
Zobacz, jak zmienialiśmy się w ostatnich latach, tworząc nową jakość w branży deweloperskiej.

2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2008
2007
2023

2023

Zakończyliśmy emisję obligacji

Spółka z sukcesem zakończyła emisję obligacji o wartości nominalnej 1 tys. euro każda. Łącznie pozyskanych zostało 24 mln euro w ramach programu emisji obligacji o łącznej maksymalnej wartości 35 mln euro.
To pierwsza tego typu emisja obligacji na rynku PRS, denominowana w euro. Termin zapadalności wyemitowanych obligacji wynosi do 4 lat od dnia emisji.

Raport ESG 2022

Spółka opublikowała drugi Raport ESG, który zawiera podsumowanie działań z zakresu funkcjonowania firmy, jej wpływu na środowisko naturalne i zwiększania pozytywnego działania na otoczenie społeczne w 2022 roku.

Wynajęliśmy ponad 2000 mieszkań

Niespełna dwa lata po rozpoczęciu działalności w sektorze PRS, liczba wynajętych mieszkań przekroczyła 2000. Liczba ta cieszy jeszcze mocniej, gdyż według badania satysfakcji najemców przeprowadzonego w czerwcu 2023 roku, aż 96% z nich poleciłoby najem mieszkania Vantage Rent swoim znajomym i rodzinie.

2022

2022

Nasz pierwszy raport ESG - 2021

Firma przygotowała swój pierwszy raport ESG za rok 2021, który podsumowuje najważniejsze działania organizacji w obszarze środowiska, zaangażowania społecznego oraz etycznego zarządzania. Po raz pierwszy firma oszacowała również swój ślad węglowy oraz przyjęła cele ESG do osiągnięcia w 2022 roku.

Obchodzimy 15-lecie istnienia Vantage Development

W połowie 2022 roku spółka świętowała 15-lecie swojego istnienia. Obchody zostały zainagurowane podczas Gali Firmowej Grupy Kapitałowej Vantage Development 20 maja. Z tej okazji przygotowano film, podsumowujący historię spółki oraz cykl postów w mediach społecznościowych z najważniejszymi faktami na temat funkcjonowania organizacji.

Budujemy synergię z ROBYG

Od 2022 roku działamy wspólnie z ROBYG w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Połączyliśmy kompetencje i pasję do wspólnego budowania, tworząc zupełnie nową jakość na rynku deweloperskim. Od 2022 roku w Vantage Development pod marką Vantage Rent rozwijamy sektor PRS, oferując naszym klientom nowoczesne, wyposażone mieszkania na wynajem w najlepszych lokalizacjach. ROBYG buduje i sprzedaje mieszkania, a także realizuje generalne wykonawstwo inwestycji ROBYG i Vantage.

2021

2021

Największa transakcja w historii spółki

W sierpniu 2021 firma sfinalizowała zakup nieruchomości przy ul. Wałowej w Gdańsku. Działkę o powierzchni 47,212 mkw spółka wylicytowała za kwotę 222.500.000,00 zł. Na jej terenie powstaną mieszkania na sprzedaż oraz wynajem.

Pierwsze 100 mieszkań w ofercie Vantage Rent

Vantage Rent wynajmuje fair! Pierwsze mieszkania na wynajem trafiły do wrocławskiej oferty dewelopera.

Lokale znajdują się w najlepszych lokalizacjach: w projektach Małopanewska 4 oraz Legnicka 33.

Prezentacja nowego logo

W imię spójnej komunikacji produktowej z klientami Vantage Development i Vantage Rent, zmianie uległo logo spółki. Jego lekkie odświeżenie symbolizuje rozpoczęcie nowego rozdziału w historii spółki.

2020

2020

Budowa portfela mieszkań na wynajem

W ramach ekspansji na inne, lokalne rynki mieszkaniowe spółka zabezpieczyła 2 nieruchomości w Łodzi oraz 3 w Poznaniu.

Na terenie działek powstaną mieszkania na wynajem Vantage Rent. Realizacją projektów zajęły się lokalne zespoły stworzone w tych miastach w 2020 roku.

Marka mieszkań na wynajem

Spółka wchodzi na rynek najmu instytucjonalnego z brandem Vantage Rent. Oferując lokale na sprzedaż Klientom przywiązanym do własności oraz mieszkania na najem tym, którzy doceniają mobilność i elastyczność - ma szansę stać się prawdziwym ekspertem od komfortowego życia.

Sprzedaż udziałów spółce TAG Immobilien

Nowy, niemiecki inwestor to dla spółki Vantage Development przede wszystkim szansa na dalszy rozwój i ekspansję na inne rynki mieszkaniowe. Zmiana strategii oraz modyfikacja profilu działalności będą najważniejszymi wyzwaniami dla wrocławskiej firmy na najbliższe kilka lat.

2019

2019

Wmurowanie kamienia węgielnego i kapsuły czasu w Porcie Popowice

Symboliczna uroczystość jednocześnie rozpoczyna nowy rozdział w historii dawnego Portu Popowice. W fundamencie złożyliśmy akt erekcyjny oraz kapsułę czasu z przedmiotami, które symbolizować mają współczesny Wrocław. Mamy nadzieję, że będą one cennym źródłem informacji dla przyszłych pokoleń.

Otwarcie WORKO - biur serwisowanych ze strefą coworkingową

W odpowiedzi na zmiany zachodzące na rynku pracy, w biurowcu Promenady ZITA stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń dla małego i średniego biznesu. WORKO przyciąga lokalizacją, kreatywną atmosferą pracy oraz elastycznymi warunkami najmu.

Dolnośląski Gryf dla Vantage Development

Dolnośląski Gryf w kat. "Skuteczna kampania marketingowa" trafił do naszego zespołu marketingowo-PRowego za promocję Portu Popowice. W komunikacji wykorzystaliśmy elementy historii portu oraz zaangażowaliśmy wrocławian w tworzenie jej kolejnych rozdziałów.

2018

2018

Wyburzenie silosów na Porcie Popowice

Silosy, które powstały w latach 60. XX wieku i na stałe wpisały się w krajobraz zachodniej części miasta zostały wyburzone. Pożegnanie było wyjątkowo uroczyste, a obserwatorów na Moście Milenijnym nie brakowało.

Start projektu Port Popowice

Na terenie dawnego portu rzecznego, za kilka lat planujemy zrealizować wspólnie z Rank Progress inwestycję Port Popowice. Projekt zakłada powstanie ok. 2,5 tysiąca mieszkań, przestrzeni biurowych oraz rekreacyjnych. Podczas realizacji tej inwestycji, historia portu będzie dla nas ważną inspiracją.

Rozpoczęcie realizacji etapu nad rzeką w Promenadach Wrocławskich

Ruszyły prace budowlane na terenie długo wyczekiwanego etapu Promenad Wrocławskich nad rzeką. Mieszkania w trzech budynkach, znajdujących się nad Odrą, gwarantują spektakularne widoki na Odrę i panoramę miasta. Jesteśmy dumni!

2017

2017

Sprzedaż budynku Promenady Wrocławskie VII

Wysoki standard realizacji projektu oraz jego dogodna lokalizacja sprawiły, że Promenady Wrocławskie VII stały się atrakcyjnym zakupem dla Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości. Jest to kolejna transakcja z BGK, która potwierdza nasz profesjonalizm i silną pozycję rynkową.

Rozpoczęcie realizacji projektu Login City

Topowa lokalizacja, przy ul. Grabiszyńskiej stała się miejscem realizacji naszej nowej inwestycji. Finałem rozpoczętych prac budowlanych będą 134 mieszkania w eleganckim i nowoczesnym budynku.

Start bestselerowej inwestycji Dorzecze Legnickiej

Po wielu miesiącach przygotowań projektowych, ruszają prace na terenie Dorzecza Legnickiej. Nazwa inwestycji nawiązuje do ul. Legnickiej, głównej "miejskiej rzeki" Wrocławia i jej dorzecza - ul. Małopanewskiej, przy której zlokalizowaliśmy projekt.

2016

2016

Nabycie działki przy ul. Małopanewskiej

Ten zakup umożliwi nam wkrótce zrealizowanie jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji we Wrocławiu: Dorzecza Legnickiej. Mieszkania w wieloetapowej inwestycji, przy Magnoli Park będą cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących.

Rozpoczęcie projektu Nowy Gaj we Wrocławiu

W południowej części Wrocławia realizujemy II-etapowy projekt Nowy Gaj. Rodzinna inwestycja z wewnętrznym dziedzińcem, placami zabaw i elegancką elewacją jest idealnym uzupełnieniem bogatej zabudowy na wrocławskim Gaju.

Budujemy nowy Wrocław

Tworzymy historię Wrocławia na Nowych Żernikach. Powstaje tam modelowe osiedle, określane jako "WUWA 2", które jest wspólnym przedsięwzięciem Miasta Wrocławia, deweloperów i architektów. Nasze dwa pięciokondygnacyjne budynki harmonijnie wpisują się w strukturę nowej inwestycji.

2015

2015

613 sprzedanych mieszkań - rekord sprzedaży we Wrocławiu

Nasz wynik sprzedażowy to absolutny rekord na wrocławskim rynku. Tym samym Vantage Development trafia do grona największych i najdynamicznej rozwijających się spółek deweloperskich. Już za kilka lata pobijemy własny rekord!

Rozpoczęcie realizacji projektu przy ul.Dąbrowskiego 40

Rozpoczynamy ścisłą współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości. Zaufanie okazane nam podmioty państwowe są potwierdzeniem tego, że w sposób rzeteleny podchodzimy do realizacji naszych projektów.

Wchodzimy na rynek warszawski

Nasze pierwsze warszawskie inwestycje lokujemy w prestiżowych lokalizacjach: na Mokotowie i Saskiej Kępie. Stawiamy na nowoczesną architekturę oraz sprawdzonych wykonawców, aby budować rozpoznawalność marki w stolicy.

2014

2014

1000 sprzedanych mieszkań

Prawdziwy krok milowy w historii naszej firmy! Klucze do mieszkania nr 1 000 trafiły do rąk szczęśliwego nabywcy. W najbliższych latach jeszcze kilka razy będziemy przekraczać tę wyjątkową granicę. Najlepsze przed nami!

Rozpoczęcie realizacji CH Grona Park

W ścisłym centrum Zielonej Góry rozpoczynamy realizację kompleksu handlowo-biurowo-usługowego Grona Park. Obiekt znajduje się niedaleko miejskiej obwodnicy oraz dworca PKP, a wśród przyszłych najemców znajdą się delikatesy Piotr i Paweł, sklep KIK czy Hecht Polska.

Rozpoczęcie realizacji CH Galaktyka we Wrocławiu

CH Galaktyka ma stanowić dopełnienie realizowanej przez nas inwestycji Centauris. Wkrótce znajdą tu się delikatesy Piotr i Paweł, siłownia oraz inne punkty usługowe. Wszystko to w zasięgu ręki dla mieszkańców projektu i okolic.

Start projektu Patio House

Poza tworzeniem wieloetapowych projektów, realizujemy również bardziej kameralne inwestycje takie jak Patio House. Wewnętrzne patio, które było inspiracją dla nazwy, zagwarantuje w przyszłości mieszkańcom poczucie spokoju i intymności.

2013

2013

Rebranding

Zmieniamy się oraz stawiamy na nową identyfikację wizualną. Idziemy z duchem czasu, dlatego nasze logo ulega uproszczeniu i dodajemyhasło "Inspiruje nas przestrzeń", aby oddać naszą filozofię prowadzenia biznesu.

Otwarcie Europejskiego Biura Obsługi Klienta Qatar Airways w Promenady Business Park

W budynku Promenady Epsilon pojawia się nowa firma: Qatar Airways. Prestiżowy najemca to dla nas powód do dumy, a jego wybór jest dowodem dużego zaufania wobec spółki.

2012

2012

Debiut akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

To dla nas ważny krok w rozwoju firmy. Wejście na Giełdę Papierów Wartościowych i zainteresowanie inwestorów pokazuje, że w ostatnich latach zbudowaliśmy silną organizację.

W Vantage Developement pracuje już ponad 100 osób

Ambitne projekty wymagają większego zespołu. Przekraczamy granicę 100 pracowników i stajemy się średniej wielkości przedsiębiorstwem. Nowa organizacja pracy, wydzielone działy i sekcje ułatwiają organizację pracy.

Rozpoczęcie realizacji I etapu Promenad Wrocławskich

Na wiele lat to właśnie Promenady Wrocławskie staną się naszym sztandarowym projektem. Na terenach przy ul. Zakładowej stworzymy od podstaw nową dzielnicę Wrocławia. Znajdą się tu przestrzenie dla punktów usługowych, miejsca rekreacji i niezbędna infrastruktura.

Start projektu Parkowa Ostoja

Nasza kolejna inwestycja mieszkaniowa zostanie zrealizowana w okolicach malowniczego Parku Pilczyckiego. W sąsiedztwie głównym szlaków komunikacyjnych, ale jednocześnie w otoczeniu zieleni, powstaje Parkowa Ostoja.

2011

2011

Promenady Business Park: powstaje Epsilon

Poszukujemy nowych szans rozwoju, poza projektami mieszkaniowymi chcemy inwestować w przestrzenie biurowe. Epsilon jest pierwszym z budynków, które zrealizujemy w ramach kompleksu Promenady Business Park.

Rozpoczęcie budowy budynku biurowego DELTA 44

Spółka stale powiększa swój zespół, czas więc na nową siedzibę. Przy ul. Dąbrowskiego, blisko Dworca PKP rozpoczynamy budowę biurowca DELTA 44.

Startujemy z projektem Centauris

W świetnej lokalizacji, przy ul. Ślężnej we Wrocławiu rozpoczynamy budowę wieloetapowego osiedla Centauris. Inwestycja tuż przy Parku Skowronim cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Projekt realizujemy wspólnie ze spółką BNM-Service.

2008

2008

Wybranie nazwy Vantage Development

Chcemy budować siłę naszej marki na rynku. Wybieramy nazwę "Vantage Development", bo chcemy kojarzyć się z przewagą, siłą i nowymi możliwościami. Przed nami wiele interesujących projektów, a przygotowania do pierwszej wieloetapowej inwestycji już trwają.

Sprzedaż pierwszego domu w Sadkowie

Pierwsza transakcja jest niezwykle satysfakcjonująca. Nasza praca przynosi już rezultaty, a zespół stale się powiększa. Kolejne domy w Słonecznych Sadach są w trakcie realizacji.

2007

2007

Rozpoczęcie działalności deweloperskiej i wybranie Zarządu

Rozpoczynamy działalność na wrocławskim rynku. Od początku naszym celem jest tworzenie inwestycji, które będą komfortowym miejscem do życia. Kompletujemy zespół najlepszych ekspertów na rynku i szukamy nowych możliwości rozwoju.

Projekty zrealizowane

Wystarczy odwiedzić nasze gotowe inwestycje, aby przekonać się, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami na rynku. Rodzinnie przy parku czy w centrum miasta dla singla - budowaliśmy już wszystko!

logo

Cieszy każda chwila!

Wrocław, Cieszyńska 97

Rok oddania 2022

Ilość mieszkań 74

Więcej
logo

Nowa dzielnica Wrocławia
nad Odrą

Wrocław, ul. Zakładowa

Rok oddania 2020

Ilość mieszkań 2150

Więcej
logo

Prestiżowy adres

Wrocław, Legnicka 33

Rok oddania 2020

Ilość mieszkań 239

Więcej
logo

Kameralnie na Jagodnie

Wrocław, ul. Buforowa 89

Rok oddania 2020

Ilość mieszkań 123

Więcej
logo

Płyn z nurtem miasta

Wrocław, Małopanewska 6

Rok oddania 2019

Ilość mieszkań 629

Więcej
logo

Kameralnie wśród zieleni

Wrocław, ul. Kobierzycka 15

Rok oddania 2019

Ilość mieszkań 79

Więcej
logo

Z widokiem na park

Wrocław, u zbiegu ul. Działkowej i Wiktora Brossa

Rok oddania 2016

Ilość mieszkań 464

Więcej
logo

Rodzinnie i nowocześnie

Wrocław, ul. Żegiestowska

Rok oddania 2018

Ilość mieszkań 263

Więcej
logo

W sercu miasta

Wrocław, ul. Grabiszyńska

Rok oddania 2018

Ilość mieszkań 138

Więcej
logo

Modelowe osiedle

Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha

Rok oddania 2017

Ilość mieszkań 60

Więcej
logo

Kameralny, atrialny projekt

Wrocław, ul. Bednarska

Rok oddania 2015

Ilość mieszkań 61

Więcej
logo

Przy parku i stawie Pilczyckim

Wrocław, ul. Mączna 1

Rok oddania 2013

Ilość mieszkań 66

Więcej
logo

Malowniczo pod miastem

Sadków

Rok oddania 2011

Ilość mieszkań 16

Więcej
logo

Nowocześnie na Mokotowie

Warszawa, ul. Pory 57

Rok oddania 2018

Ilość mieszkań 183

Więcej
logo

Dla aktywnych

Warszawa, ul. Konstruktorska

Rok oddania 2018

Ilość mieszkań 336

Więcej
logo

W dzielnicy artystów

Warszawa, ul. Międzynarodowa 31

Rok oddania 2017

Ilość mieszkań 56

Więcej

Stawiamy na zrównoważony rozwój

Sprawdź, jak zarządzamy tematem ESG w Vantage Development! Poznaj naszych interesariuszy oraz najważniejsze działania firmy, skupione wokół kwestii środowiska, społeczeństwa i etycznego zarządzania.

Nasza wspólna
odpowiedzialność

Rozumiemy, że jako deweloper oraz operator mieszkań na wynajem w znacznym stopniu oddziałujemy na otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne. Podejmujemy kroki, aby ograniczyć nasz negatywny wpływ, budujemy pozytywne relacje z ważnymi dla nas grupami oraz instytucjami, a decyzje biznesowe łączymy z troską o środowisko.

Dowiedz się więcej

Sprawdź ofertę

Vantage Development i ROBYG budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Nasze inwestycje oraz aktualną ofertę znajdziesz na stronie internetowej ROBYG. Zapraszamy!