Mijający rok możemy z całą pewnością zaliczyć do udanych. Wprowadziliśmy do oferty Vantage Development wiele interesujących projektów. Sukcesywnie realizujemy kolejne etapy Dorzecza Legnickiej przy ul. Małopanewskiej oraz naszej flagowej inwestycji – Promenad Wrocławskich. Postawiliśmy również na rodzinną zabudowę w Kameralnej Klecinie przy ul. Kobierzyckiej. Zakończyliśmy także budowę naszych inwestycji w Warszawie, gdzie trwają przekazania ostatnich mieszkań.

Największe emocje wśród wrocławian wywołał natomiast Port Popowice, który tworzymy wspólnie z Rank Progress. Biorąc pod uwagę skalę tego przedsięwzięcia oraz historię miejsca, w którym planujemy zrealizować projekt, jest to całkowicie zrozumiałe. Na terenie dawnego portu powstać ma ok. 2,5 tysiąca mieszkań, powierzchnie usługowe i biurowe oraz przestrzenie rekreacyjne. Projekt zaplanowany jest na około 10 lat i ma całkowicie odmienić Popowice.

Mamy doświadczenie w dużych projektach i tworzeniu nowej jakości w przestrzeniach, dotychczas zapomnianych i często zaniedbanych. Przy ul. Zakładowej stworzyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat nową dzielnicę Wrocławia – Promenady Wrocławskie. W grudniu wiele o Vantage Development mówiło się również w kontekście rozpoczęcia budowy pierwszego budynku, jak i historycznego wyburzania silosów w Porcie Popowice. Wielomiesięczne przygotowania do tego wydarzenia zakończyły się sukcesem i cieszy nas, że tak wielu wrocławian zechciało dołączyć do nas w roli obserwatorów na Moście Milenijnym – mówi Prezes Zarządu Vantage Development Edward Laufer.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.