Zakup mieszkania pod wynajem jest jednym z najbardziej intratnych sposobów inwestowania oszczędności. Czy sytuacja ta uległa zmianie w związku z trwającą pandemią? Czy teraz jest dobry moment na zakup lokalu inwestycyjnego? Na jakie cechy mieszkania warto zwrócić uwagę, przy podejmowaniu decyzji? Czy lokalizacja jest w tym wypadku kluczowa?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą Państwo w cyklu podcastów „Poradnik Inwestora”, które przygotowała stacja Tok FM wspólnie z Vantage Development. Zapraszamy do wysłuchania pierwszej rozmowy z Członkiem Zarządu spółki oraz ekspertem rynku nieruchomości: Dariuszem Pawlukowiczem.

PORADNIK INWESTORA cz.1

W kolejnym odcinku podcastu, Dyrektor Działu Rozwoju Henryk Wojciechowski opowiada o potencjalne inwestycyjnym Wrocławia w kontekście zakupu mieszkania pod wynajem.

PORADNIK INWESTORA cz.2

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.