Nazwa projektu nawiązuje do bogatej historii powstałego w XIX wieku portu, na terenie którego zrealizowana zostanie inwestycja. Atrakcyjnie położony teren, tuż nad Odrą i w sąsiedztwie parków, ma zostać przekształcony w przyjazne osiedle z licznymi funkcjami społecznymi.

Niewątpliwą zaletą projektu jest bardzo dobre skomunikowane terenu z centrum Wrocławia. W planach jest również powstanie linii tramwajowej na Popowice – spółka miejska Wrocławskie Inwestycje ogłosiła kolejny przetarg na realizację tej inwestycji.

Przyszli mieszkańcy Portu Popowice będą mogli korzystać z atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, zlokalizowanych niedaleko inwestycji: Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Basen portowy, znajdujący się w centrum wstępnej koncepcji projektu, będzie doskonałym miejscem dla odpoczynku i relaksu po pracy. Wokół niego zlokalizowane zostaną lokale usługowe np. restauracje i kawiarnie.

Spółka szacuje, że w całej inwestycji powstanie ok. 2 000 mieszkań, z czego ok. 400 już w pierwszym etapie (w 3 budynkach).

Lokale o różnorodnym metrażu będą sukcesywnie trafiać do sprzedaży – o ich powierzchni, dostępnych komórkach lokatorskich i miejscach parkingowych Vantage Development będzie sukcesywnie informować. Premiera I etapu odbędzie się po wakacjach!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.