Mieszkańcy Portu Popowice oraz okolic mogą od dziś korzystać z nowej stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego. To druga stacja, obok tej funkcjonującej od kilku lat na Promenadach Wrocławskich, sponsorowana przez Vantage Development.

Port Popowice to jeden z najbardziej zrównoważonych i nowoczesnych  przedsięwzięć deweloperskich, obecnie realizowanych we Wrocławiu.  Stworzenie stacji WRM idealnie wpisuje się w wizję tego miejsca: położonego w sąsiedztwie nadodrzańskich bulwarów, plaży miejskiej oraz parków. Rezygnacja z podróżowania samochodem, na rzecz komunikacji miejskiej oraz roweru może być dla jego mieszkańców sposobem na bardziej zrównoważony oraz ekologiczny styl życia.   

Rowery WRM znaleźć można na terenie budynku A w Porcie Popowice, przy ul. Białowieskiej. W ramach promocji, z okazji otwarcia klienci odbierający mieszkania w Porcie Popowice, otrzymują także indywidualny kod, umożliwiający darmowy przejazd rowerem sieci WRM. 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.