Promenady Wrocławskie to  flagowa inwestycja Vantage Development  przy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Obecnie spółka zbliża się do finału tego projektu, realizując ostatni X etap Promenad Wrocławskich. 

Jeden z dwóch budynków, których budowa będzie finalizowana w tym roku, jest jednocześnie najwyższym w ramach całej inwestycji. Zlokalizowany przy samej rzece, gwarantuje mieszkańcom niesamowity widok na panoramę Odry oraz miasta. 

Przy jego projektowaniu zadbano o to, aby maksymalnie wykorzystać potencjał jego położenia. Duże balkony i tarasy z przeszklonymi balustradami nie tylko prezentują się estetycznie, ale także pozwalają na większy dostęp światła do mieszkań. W projekcie wnętrz, które właśnie zostały zaprezentowane klientom, wykorzystano klasyczne już połączenie neutralnych barw, zieleni, drewna i szkła.  

Mieszkania w ramach X etapu Promenad Wrocławskich zostaną przekazane nowym właścicielom w 4Q tego roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych lokali

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.