Uniwersalność tematu, różnorodność gatunkowa i bogactwo stylistyczne to z pewnością elementy, które można przypisać dziełu wrocławskich pisarzy. Spis lokatorów to najnowsza inicjatywa wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która powstała, aby uczcić jego 10-lecie istnienia.

Szeroko pojęty dom, który jest głównym elementem tego dzieła, wiąże każdego z bohaterów z Wrocławiem. Jest to również rodzinne miasto autorów książki, dlatego możemy znaleźć tutaj rozległe opisy poszczególnych dzielnic, w których dzieje się akcja. Każde z opowiadań odkrywa przed czytelnikiem nową, zupełnie odmienną historię pełną tych codziennych i bardziej nieszablonowych relacji międzyludzkich.

Publikacja powstała z wyniku współpracy z  wydawnictwem Warstwy. Książka będzie jedną z nagród w konkursie na fanpage’u Vantage Development, organizowanym w styczniu 2021.

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.