W czwartek 28 marca odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego i kapsuły czasu w Porcie Popowice. W wydarzeniu organizowanym przez spółki Vantage Development oraz Rank Progress udział wzięli przedstawiciele władz miasta, lokalnej społeczności Popowic, kontrahenci, pracownicy inwestorów oraz dziennikarze.

Wśród gości honorowych znaleźli się: Wiceprezydent Miasta Wrocławia Jakub Mazur oraz Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny.

W kapsule czasu znalazły się przedmioty, symbolizujące współczesny Wrocław oraz inwestycję Port Popowice, były to m.in. aktualne wydania lokalnej prasy, smartfon, mapa inwestycji wraz wizualizacjami, listy wrocławian, pendrive z nagraniem głosów mieszkańców Popowic czy studium zagospodarowania przestrzennego miasta.

W fundamencie budynku B znalazł się także akt erekcyjny podpisany przez przedstawicieli spółek, miasto Wrocław oraz architektów, współpracujących z Vantage Development przy projekcie Port Popowice.

Wydarzenie w symboliczny sposób rozpoczęło nowy rozdział w historii terenu dawnego portu rzecznego, na obszarze którego powstanie za kilka lat wielofunkcyjna i kompletna inwestycja mieszkaniowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wzięcie udziału w tym wyjątkowym dla nas wydarzeniu!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.