W połowie bieżącego roku, firma wprowadzi do oferty mieszkania na wynajem pod marką Vantage Rent. Lokale w pierwszej kolejności pojawią się we Wrocławiu, a w 4. kwartale 2021 roku również w Poznaniu. W oczekiwaniu na start najmu, chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia strony internetowej Vantage Rent. Znajdziecie Państwo na niej informacje o marce oraz przyszłych lokalizacjach inwestycji na wynajem.  Serwis w obecnej wersji nie zawiera jeszcze kilku elementów, m.in. wyszukiwarki mieszkań. Nowe funkcjonalności strony www zostaną dodane w terminie bezpośrednio poprzedzającym start kampanii marketingowej nowego produktu.

Wraz z rozpoczęciem najmu mieszkań, klienci spółki zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami, będą mogli wybierać spośród oferty mieszkań na sprzedaż Vantage Development oraz lokali na wynajem Vantage Rent.

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony www!

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.