Joanna Kubiak, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu została finalistką Top Woman in Real Estate w kategorii Business Management. Jest to druga edycja konkursu, którego celem jest wyróżnienie wybitnych kobiet, pracujących w sektorze nieruchomości oraz promocja dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży.

W poniedziałek 9 kwietnia wystartowało głosowanie internautów, którzy przyznają nagrodę specjalną jednej z finalistek. Wręczenie wszystkich nagród odbędzie się 24.05 podczas Gali finałowej w hotelu Marriott w Warszawie.

Zachęcamy do oddawania głosów na Joannę Kubiak poprzez wysłanie SMS o treści „TOPW.12” na numer (+48) 503 340 503. Opłata za SMS według stawek operatora.

Dziękujemy za każdy oddany głos!

***

Joanna Kubiak związana jest z branżą nieruchomości od 13 lat. W 2010 roku stanęła na czele Działu Sprzedaży i Marketingu w spółce Vantage Development. Absolwentka Uniwersytetu SWPS oraz uczestniczka studiów MBA na Politechnice Wrocławskiej.

Jednym z jej największych sukcesów jest stworzenie w krótkim czasie silnej i rozpoznawalnej marki Vantage Development. Spółka od 2015 roku plasuje się w pierwszej „trójce” wrocławskich deweloperów pod względem liczby sprzedanych lokali. 

W 2018 roku, dzięki staraniom jej zespołów, Vantage Development sprzedało 824 lokale we Wrocławiu i Warszawie oraz przekazało rekordową liczbę 1228 mieszkań.

 W ramach Działu Sprzedaży i Marketingu funkcjonują sekcje: sprzedażowa, marketingowa oraz obsługa posprzedażowa. Łącznie Joanna Kubiak zarządza zespołem 25 osób, z których znaczącą większość stanowią panie. Jako lider stawia na pracę zespołową, przy zachowaniu indywidualnego podejścia do poszczególnych członków teamu. Poprzez wspieranie i rozwój ich kompetencji miękkich, szczególnie istotnych w pracy z klientem, osiąga wysokie wskaźniki sprzedażowe.

Przez współpracowników ceniona jest za determinację w osiąganiu celów, dociekliwość i zdolność rozpoznawania potrzeb nabywców w zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. W planowaniu działań zawsze bierze pod uwagę szeroką perspektywę funkcjonowania spółki, co sprawia, że jest wyjątkowo skuteczna.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.