18 maja odbyła się kolejna edycja Biegu Firmowego. Rokrocznie na linii startu stają również reprezentanci Vantage Development. W tym roku grupa przedstawicieli spółki liczyła 15 osób.  Dziękujemy naszym pracownikom oraz współpracownikom za ich zaangażowanie!

Bieg Firmowy odbywa się cyklicznie od 2013 roku na terenie Warszawy i Wrocławia. Dystans, który zawodnicy pokonują w formie sztafety, obejmuje 25 km. W każdym zespole znajduje się 5 uczestników. W stolicy Dolnego Śląska trasa wytyczona jest na terenie Akademii Wychowania Fizycznego oraz Stadionu Olimpijskiego. 

Ideą Biegu Firmowego jest promocja aktywności fizycznej, integracja zespołów pracowników, ale również pomoc podopiecznym Fundacji Everest. Środki zbierane są na potrzeby ich leczenia, rehabilitacji oraz integracji. W związku z dużą liczbą uczestników, Bieg Firmowy odbywał się w dwóch turach o godz. 10:00 oraz 14:00. W tygodniach poprzedzających imprezę, zapisani uczestnicy mogli również brać udział w treningach, przygotowujących do biegu.

Wydarzeniu towarzyszyły jak co roku liczne atrakcje dla całej rodziny: animacje dla dzieci, Bieg Krasnala, konkurencje sportowe. Słoneczna pogoda, bardzo pozytywna atmosfera wydarzenia i wzajemna życzliwość uczestników, sprawiły, że 18 maja był wyjątkowym dniem.

Bieg Firmowy daje więc szansę na sprawdzenie swojej kondycji fizycznej, spotkanie ze współpracownikami w zupełnie nowej sytuacji oraz pomoc potrzebującym dzieciom. Do 2018 roku w imprezie wzięły udział 34 tysiące pracowników z 900 firm, co jest najlepszym dowodem na popularność wydarzenia.

Vantage Development chętnie angażuje się w inicjatywy poświęcone najmłodszym nie tylko poprzez przekazanie środków finansowych, ale także zaangażowanie pracowników. Udział w Biegu Firmowym jest szeroko komentowany w organizacji, uczestnicy wspólnie przygotowują się do niego, co przekłada się na poziom zaangażowania w całej spółce.  

Pozytywny odbiór Biegu Firmowego, powoduje, że każda kolejna edycja jest wyczekiwana przez pracowników. Za rok kolejna szansa, aby sprawdzić się na jego trasie!

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.