Wraz ze zmianą akcjonariusza, spółka Vantage Development rozpoczęła działania, zmierzające do modyfikacji profilu swojej działalności. Już niebawem jako ekspert od komfortowego życia, będzie oferować swoim Klientom nie tylko mieszkania na sprzedaż, ale również na wynajem w ramach posiadanego portfela nieruchomości. Pierwsze takie lokale sygnowane marką Vantage Rent pojawią się na rynku już w 2021 roku.

Od końca ubiegłego roku spółka rozwija swój bank ziemi w oparciu o lokalizacje poza Wrocławiem. Zabezpieczono już 4 nieruchomości w Poznaniu oraz pierwszą działkę w Łodzi, na której powstanie ok. 240 mieszkań na wynajem. W planach są kolejne zakupy, które pozwolą długofalowo na osiągnięcie celu spółki: stworzenie portfela 8-10 tys. mieszkań na wynajem w ciągu najbliższych 3-5 lat.

Mieszkania pod wynajem Vantage Rent będą oferowane w atrakcyjnych lokalizacjach w kilku miastach w Polsce. Spółka zajmie się także kompleksową obsługą najmu, regularnymi przeglądami technicznymi oraz naprawami i remontami budynków. Oferując Klientom jasne i przejrzyste zasady zawierania umów, komfortowe mieszkania oraz usługi dodatkowe, ma szansę w krótkim czasie stać się liderem rynku najmu instytucjonalnego.

Jeszcze w tym roku zaprosimy Państwa na stronę www Vantage Rent, wraz z zapowiedzią projektów pod najem, dostępnych od 2021 roku.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.