W tegorocznej edycji głosowania do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, spółka Vantage Development oficjalnie wsparła inicjatywy, zgłoszone przez organizację Serce Szczepina.

Szczepińskie projekty dotyczą wspólnej rekreacji mieszkańców na świeżym powietrzu. Na Szczepinie spółka realizuje inwestycję Legnicka 33, zlokalizowaną przy samym pl. Strzegomskim.

Vantage Development wsparło promocję inicjatyw poprzez ufundowanie druku ulotek oraz umieszczenie baneru na ogrodzeniu projektu od strony ul. Legnickiej.

Głosowanie do WBO potrwa od 18 września do 5 października na stronie wydarzenia. Spółka zachęca do oddawania głosów na projekty:

#33 GÓRKA SZCZEPIŃSKA REAKTYWACJA – zagospodarowanie terenu, leżącego na granicy Szczepina i Popowic. Inicjatywa ma na celu stworzenie miejsca do rekreacji dla całych rodzin.

#313 PARKI KIESZONKOWE UL. ZIEMOWITA I GŁOGOWSKA – inicjatywa zakłada powstanie kieszonkowych parków na terenach pomiędzy blokami na wybranych ulicach Szczepina. Wpłynie to pozytywnie na estetykę przestrzeni, ale także pozwoli na większą integrację mieszkańców osiedla.

 

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.