Jak rynek mieszkaniowy we Wrocławiu radzi sobie z epidemią koronawirusa? Czy warto teraz kupować, czy wynajmować mieszkanie? Czy własna nieruchomość jest nadal pewną inwestycją?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy debaty, organizowanej przez Gazetę Wyborczą Wrocław 27 maja. Wśród nich znalazł się także członek Zarządu Vantage Development – Dariusz Pawlukowicz. 

Po bardzo udanym kwartale pod względem sprzedażowym, branża mieszkaniowa, podobnie jak inne sektory gospodarcze pozostaje pod wpływem pandemii. Spółki deweloperskie nie zaprzestały jednak realizacji inwestycji i postanowiły na nowe, wirtualne sposoby kontaktu z klientem.

Kondycja finansowa większości z nich pozwala na spokojne przeczekanie okresu niższego popytu, a stopniowe „odmrażanie” gospodarki może być szansą na ustabilizowanie sytuacji.

Obecna sytuacja rynku nieruchomości będzie punktem wyjścia do rozmowy, poprowadzonej przez redaktora naczelnego Gazety Wyborczej Wrocław Jacka Kuleszę. 

Zapraszamy do obejrzenia debaty tutaj

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.