Członek Zarządu Vantage Development Dariusz Pawlukowicz, wystąpił w panelu dyskusyjnym podczas XXX Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Rozmowa poświęcona była rozwojowi rynku najmu instytucjonalnego z uwzględnieniem roli marki Vantage Rent w tym procesie. Gospodarzem panelu był Polski Fundusz Rozwoju, który poprzez Fundusz Mieszkań na Wynajem, zarządza jednym z największych portfeli lokali na wynajem w Polsce.

W rozmowie, poza przedstawicielem Vantage Development brali udział również:  dr Adam Czerniak, warszawski ekonomista z SGH, Krystyna Wąchała-Malik, członek zarządu PFR Nieruchomości, Pan Tomasz Stoga, prezes wrocławskiego oddziału PZFD oraz Pani Iwona Sroka członek zarządu Murapol S.A.

Podczas dyskusji poruszano kwestie związane z dynamicznym rozwojem sektora PRS w Polsce, szans jakie niesie on na dla rynku nieruchomości oraz wpływu zakupów pakietowych na podaż lokali. Cały panel można obejrzeć na kanale YouTube Polskiego Funduszu Rozwoju.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

ROBYG i Vantage Development budują synergię w ramach jednej grupy właścicielskiej TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach, a odezwiemy się do Ciebie.