Osoby zainteresowane mieszkaniami w inwestycji zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 14 września. W sobotę, w godz. 10:00-16:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli wejść na teren projektu i po raz pierwszy obejrzeć prawie ukończony budynek 1A. Klienci, którzy zakupili już mieszkania będą mieli okazję zobaczyć je podczas weekendu 19 i 20 października.

Zapraszamy do biura inwestora przy ul. Białowieskiej, gdzie czekać będą nasi doradcy  z kompletem dokumentacji na temat inwestycji. To doskonała okazja, aby zobaczyć rzuty dostępnych lokali, a następnie obejrzeć je na żywo podczas wyjścia na budowę.

 

Spotkaniu podczas dnia otwartego będzie towarzyszyć wystawa zdjęć „Wrocławianie kochają mosty”, która była finałem konkursu z Gazetą Wrocławską.

Zapraszamy!

Uwaga!

Osoby wchodzące na teren budowy będą proszone o założenie kasków ochronnych oraz kamizelek odblaskowych. Prosimy o właściwe przygotowanie się do wizyty: założenie odzieży z długim rękawem oraz pełnych, płaskich butów – idealnie na grubszej podeszwie.

Goście, którzy nie będą odpowiednio ubrani nie będą niestety wpuszczeni na budowę. Prosimy o pozostawienie dzieci oraz czworonogów w domu, gdyż ze względów bezpieczeństwa nie będą mogły zwiedzać terenu Portu Popowice.

 

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.