W pierwszy weekend września (7-8.09) zapraszamy na targi nieruchomości, które odbędą się na Stadionie Wrocław. Stanowiska deweloperów będą dostępne dla uczestników wydarzeniach w godz. 10-17:00 (sobota) i 10:00-16:00 (niedziela). 

Podczas targów Vantage Development zaprezentuje szeroki wybór mieszkań we wszystkich aktualnie realizowanych projektach: Port Popowice, Buforowa 89, Promenady Wrocławskie, Legnicka 33, Kameralna Klecina i Dorzecze Legnickiej.

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to znakomity moment, aby spotkać się z doradcami spółki, porozmawiać o inwestycjach, przejrzeć rzuty mieszkań oraz ich lokalizację na przygotowanych makietach.

Na uczestników wydarzenia czekać będą również eksperci z branży nieruchomości, którzy chętnie podzielą się wiedzą z zakresu sposobów finansowania zakupu mieszkania, projektowania i aranżacji wnętrz oraz odbioru technicznego lokalu.

Wstęp na wydarzenie na Stadionie Wrocław jest bezpłatny.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.