Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, spółka Vantage Development rozszerza swoją działalność o kolejne polskie miasta. Na przełomie roku firma pozyskała 4 nieruchomości w Poznaniu, a w ubiegłym tygodniu wygrała przetarg na zakup działki w Łodzi. 

Nieruchomość znajduje się przy ul. Tuwima, w samym sercu Nowego Centrum Łodzi. W sąsiedztwie znajduje się niedawno zrewitalizowane Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Dworzec Łódź Fabryczna. Na terenie działki powstanie ok. 240 mieszkań na wynajem, a istniejące zabytkowe przestrzenie magazynowe zostaną przekształcone w lokale handlowo-usługowe.

Wartość transakcji to 8 580 000 zł.  Po podpisaniu finalnej umowy sprzedaży, rozpoczną się prace projektowe związane z inwestycją. Spółka rozpoczęła już rekrutację na Menedżera Projektu w Łodzi. Szczegóły tutaj.

powrót do listy aktualności

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin, przedstawiając Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.