Nieprawidłowości pod lupą

Każde zgłoszenie nieprawidłowości traktujemy bardzo poważnie i weryfikujemy z pomocą wewnętrznego Compliance Offiera. Zgłoszenie możesz przesłać w 100% anonimowo za pomocą platformy e-nform

 

Po zalogowaniu, wybierz temat, jakiego dotyczyć będzie Twoja wiadomość. Opisz sytuację, dołącz załączniki (zdjęcia, dokumenty itd.) i kliknij „Wyślij”. W odpowiedzi otrzymasz ID i PIN swojej sprawy, dzięki którym będziesz mógł skontrolować, na jaki etapie weryfikacji jest Twoje zgłoszenie.

Naszą firmę budujemy na silnych podstawach

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy system Compliance, który jest dla nas drogowskazem do budowania silnego i etycznego biznesu.

Dbamy o nasze otoczenie biznesowe

Wybierając kontrahentów, kierujemy się nie tylko atrakcyjnością samego produktu czy usługi, dbamy też o etyczne warunki współpracy. W Kodeksie Postępowania Partnera Biznesowego zawarliśmy najważniejsze zasady, którymi powinien kierować się nasz przyszły kontrahent.

Czym są nieprawidłowości w firmie?

Każde działanie naruszające obowiązujące w organizacji przepisy wewnętrzne (procedury, regulaminy) i zwyczaje, które godzi w poprawne funkcjonowanie firmy i jej wizerunek